Про Global Money Week


Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна глобальна ініціатива, що включає акції та заходи по всьому світу.

Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», тому що дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

Вперше заходи Global Money Week були проведені у 2012 році. У 2019 році Global Money Week вже ввосьме об’єднає учасників з різних країн світу.


Мета Global Money Week

адихнути дітей і молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо.

вернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність.

озповісти дітям і молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима, за допомогою веселих та інтерактивних завдань. Це тиждень, коли у близько 170 країнах світу проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової обізнаності.


Приєднуйтеся до Global Money Week 2019, щоб навчитися накопичувати та заробляти гроші, розпочати формувати статки!


Ключові теми Global Money Week 2019
Розкажіть нам про ваші активності

Ви долучилися до проведення Global Money Week в Україні? Розкажіть нам про ваші активності та заходи – заповніть цю форму якнайшвидше після проведення заходів. Найкращих організаторів буде відзначено!


Ідеї заходів

Пропонуємо вчителям шкіл, методистам обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, тренерам та волонтерам використовувати у своїй роботі різноманітні ідеї заходів з фінансової грамотності у рамках проведення Global Money Week в Україні.

Запрошуємо волонтерів, освітні організації, навчальні заклади, фінансові установи, громадські організації, комерційні компанії по всій Україні долучитися до проведення Global Money Week в Україні.

Можливі варіанти заходів

   Підготовка плакатів або відео роликів із відповідями на питання Календаря-челленджу «Відлік часу до Global Money Week 2019».

   Пізнавальні лекції, воркшопи та дебати на грошову тематику.

   Ігри та квести з фінансової обізнаності.

   Командні онлайн-змагання на платформі Kahoot!

   Екскурсії до музеїв грошей у Вашому місті.

   Візити до банків та інших фінансових установ.

   Виставки малюнків про гроші й підприємницьку діяльність.

   Розфарбовування скарбничок та їх виставка.

   Книжкові виставки, присвячені фінансовій грамотності та підприємництву.

   Ярмарки сувенірів ручної роботи, іграшок, домашньої випічки.

   Конкурси фотографій, відео роликів, есе, присвячених заощадженню грошей, управлінню власними та сімейними фінансами, різним видам фінансових послуг та основам підприємницької діяльності.

Навчальні матеріали

Завантажуйте та використовуйте під час занять методичні та інформаційні матеріали з фінансової грамотності.

Календар «Відлік часу до Global Money Week 2019»

З 1 березня по 24 березня 2019 року, беріть участь у 24-денному Челленджу «Відлік часу до Global Money Week 2019». Це буде весела та захоплива підготовка до Global Money Week 2019, що передбачає поглиблення знань у сфері фінансової грамотності, історії грошей, підприємницької діяльності в інтерактивний спосіб.

Вчителю необхідно:

Найкращі фото та відео ролики будуть відзначені!


Навчальні презентації

Ігри

Кросворди

Кейси

Онлайн-ігри   

Навчайся фінансовій грамотності граючи!

Онлайн-ігри з фінансової грамотності на ігровій платформі Kahoot! – це весело, легко і безкоштовно.

Як грати:Грай із застосунком Kahoot!

Організатори

Галерея

Відгуки